26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Formacioni i javës së 12-të në Ligën Premier (Foto)

Goal.com ka vazhduar me përpilimin dhe publikimin e ekipit të javës.
Java e 12-të në Ligën Premier u karakterizua me barazimin e Arsenalit 1-1 ndaj Manchester Unitedit dhe fitoren e Chelseat ndaj Middlesbrough.
Së bashku Jermain Defo në sulmin e javës është Diego Costa, i cili me golin e tij i dha fitore Bluve dhe i dërgoi në vendin e parë.

Më poshtë keni formacionin e javës në Ligën Premier dhe fatkeqësisht nuk është asnjë shqiptar.

Pickford; Coleman, Fonte, Van Dijk, Van Aanholt; Antonio, Capoue, Pereyra, Anichebe; Defo, Costa.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles