28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Formacioni i kombinuar: Atletico Madrid – Real Madrid (Foto)

Portali më i madh sportiv “Gaol.com” ka përzgjedhur formacionin e kombinuar të Atletico Madridit dhe Real Madrid.
Në mesin e formacionit bazë nuk ka zënë vend ylli i Los Blancos, Cristiano Ronaldo.
Kujtojmë se derbi i qytetit do të luhet të shtunën nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin Vicente Calderon.

forma

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles