3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Format perfekte të Albana Osmanit (Foto)

Albana Osmani ka marrë gjithmonë komplimente për pamjen e jashtme.
Megjithëse është pyetur se si po arrin të mbajë këtë fizik seksi, moderatorja shqiptare asnjëherë nuk është përgjigjur duke lënë peng fansat.
Por fotografitë që po i publikon kohë pas kohe në rrjetet sociale zbulon sekretin e bukuroshes, transmeton Telegrafi.

Duket se frekuentimi në palestër e mban atë më të re çdo ditë e më shumë.
Albana paraqitet shumë e thjeshtë dhe me një trup të përkryer, e cila ka bërë që t’ia kenë zili shumë femra.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles