18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img
Array

Fshirëset ideale për të larguar borën dhe akullin nga xhami i veturës suaj [VIDEO]

Gjatë dimrit kur vetura jonë është jashtë garazhit dhe mbulohet me borë dhe akull, problemi kryesor është pastrimi i borës dhe akullit nga xhami i përparmë si dhe largimi i akullit nga fshirëset e xhamit.

Express sjell në vazhdim videon ku shihet një sistem i cili duket se ka tejkaluar këtë problem me një zgjidhje të thjeshtë.

http://www.dailymotion.com/video/x3wdftr_fshireset-ideale-per-te-larguar-boren-dhe-akullin-nga-xhami-i-vetures-suaj_auto

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles