16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Futbollisti më i pafat në botë, ende në kërkim të fitores së parë

Jack Rodwell është futbollisti më i pafat në futboll.

Mesfushori 25 vjeçar ende nuk ka arritur të shijojë një fitore në fanellën e Sunderlandit, në ndeshjen që ka startuar si titullar.

Anglezi që në vitin 2014 i është bashkuar Sunderlandit, deri më tani nga minuta e parë i ka nisur 34 takime, dhe ato takime asnjëherë nuk janë fituar nga skuadra e tij.

Rodwellit njëjtë i ndodhi edhe sot, ku Sunderland barazoi 2:2 me Liverpoolin.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles