2.4 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Futbollistja kosovare shënoi gol të pazakontë në derbin turk (VIDEO)

Futbollistja kosovare Donjeta Halilaj, e ka shënuar një gol jo fort të zakonshëm.

Kjo ndodhi në derbin e madh të Turqisë, në mes të Beshiktashit dhe Fenerbahçes.

Ajo me dinakëri arriti t’ia largonte me kokë topin portieres kundërshtare, duke realizuar kështu me këmbë për ta ngushtuar rezultatin në 2 me 3, në minutat shtesë të lojës.

Momentin interesant mund ta gjeni KËTU

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img