28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

G4shi dëshiron të shpërngulet nga SHBA (Foto)

Reperi shqiptar i cili vepron në Amerikë, G4shi, nuk ka pritur mirë zgjedhjen e Donald Trump për president të SHBA-ve.
G4shi ka shfrytëzuar rrjetin social Twitter për të shprehur indinjatën për zgjedhjen e Trump për president.
Ai ka etiketuar Drake, duke i propozuar që të nënshkruaj për kompaninë OVO Sound në pronësi të tij dhe kështu të zhvendoset në Kanada.

Zgjedhja e Trump për president ka shokuar mbarë botën, në veçanti yjet e shoubizit të cilët masovikisht përkrahën Hillary Clintonin.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles