2.4 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Gashi: Qeveria me mungesa për buxhetin e nivelit lokal

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, ka dhënë disa kritika për projektbuxhetin e Qeverisë për vitin 2024.

Ai, në tryezën e LDK-së për buxhetin, ka thënë se Qeveria nuk ka projekte për nivelin lokal.

“Qeveria ka qasje tendencioze për të vështirësuar punën e komunave. Mungojnë projektet zhvillimore dhe ideja se si të qeveriset”.

“Nuk kemi projekte të mëdha zhvillimore”, ka thënë Gashi.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img