7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Gaz lotsjellës në Komisionin për Punë të Jashtme

Deputetët e opozitës kanë rikthyer sërisht gazin lotësjellës në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Gjatë mbledhjes së komisionit të jashtëm u hodh përsëri gaz lotsjellës.
Driton Çaushi ka hedhur gaz në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme në të cilën po bëhej  shqyrtimi i Projektligjit për ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi./PrishtinaPress.eu

TEMAT:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles