16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Gazeta spanjolle tallet me Topin e Artë të Ronaldos (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme “France Football” kurorëzoi Cristiano Ronaldon si fituesin e ‘Topit të Artë’ por e përditshmja katalanase “Sport” në brendësi të lajmit ka një titull ofendues për portugezin.
“Cristiano fiton topin e Messit”, ishte titulli në brendësi të gazetës katalanase ndërsa në ballinën kryesore ishte titulli ‘Cristiano fiton padrejtësisht ‘Topin e Artë’.
Sipas gazetës portugezi nuk e ka pasur asnjë meritë individuale për këtë trofe, por e ka fituar atë falë sukseseve të Real Madridit dhe Portugalisë.

Image

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles