21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Genc Prevlukaj bëhet djalë serioz (Foto)

Genc Prevlukaj është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur.

Genci përveç muzikës ai është shumë aktiv në rrjetet sociale,transmeton Gazeta Express.

Genci së fundmi në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet si një djalë serioz I veshur me setër.

Fotografia e Gencit është realizuar nga Shenoll Zehri./Gazeta Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles