1.5 C
Pristina
Sunday, December 5, 2021

Buy now

spot_img

Gigi gjen kohë për veten, shijon pushimet e verës (Foto)

Ajo është një nga super modelet e botës.
Jemi mësuar ta shohim nëpër pista, duke realizuar reklama dhe në ekranet e botës. Por rrallë e shohim duke shijuar pushimet e saj.
Është pikërisht Gigi Hadid e cila si duket ka vendosur që këto ditë t’i kushtojë vetes dhe pushimit të saj.
Modelja 21 vjeçare,  ka publikuar fotografi fantastike e veshur në kostume plazhi dhe teksa pi një nga pijet tropikale të vendit në të cilin gjendet.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles