25 C
Pristina
Thursday, August 11, 2022

Buy now

spot_img

Gjashtëvjeçari rrëzohet nga traktori, pëson lëndime të rënda në kokë

Një gjashtëvjeçar në Malishevë ka pësuar lëndime të rënda në kokë pasi është rrëzuar nga rimorkio e traktorit.

Fëmija ishte me babanë e tij në traktor teksa është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve të marra.

“Malishevë 08.07.2022 – 19:00. Një fëmijë 6 vjeçar ka pësuar lëndime trupore pasi është rrëzuar nga rimorkio derisa ishte me babin e tij duke bartur ushqim të bagëtive me traktor. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve ka lëndime serioze në kokë. Në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt” thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,430FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles