0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Gjendet pa shenja jete në një kanal 53-vjeçari shqiptar në Itali

Një 53-vjeçar shqiptar është gjetur pa shenja jete në një kanal në Venecia. Uji në kanal nuk i kalon më shumë se 20 centimetra dhe pista e mbytjes nuk qëndron.

Viktima Gëzim Muho, dyshohet se mund të ketë pësuar ndonjë goditje si pasojë e ndonjë sëmundje që e ka bërë të rrëshqasë më pas dhe të përfundojë në spital.

Ngjarja ka ndodhur disa qindra metra larg vendbanimit të tij, ndërsa ishte i punësuar në një lokal të njohur në zonë./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img