8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Gjithçka gati për “El Clasico”, publikohen formacionet zyrtare

Barcelona dhe Real Madridi sonte do të përballen mes vete në kuadër të javës së 26-të në La Liga.

“El Clasico” do të zhvillohet në “Camp Nou” sonte, nga ora 21:00.

Kjo ndeshje ka rëndësi të madhe edhe për faktin se mund të vendosë shumëçka sa i përket titullit të kampionit.

Barcelona prin në tabelë me 65 pikë, nëntë më shumë se Real Madridi.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img