17.7 C
Pristina
Wednesday, May 25, 2022

Buy now

spot_img

Gjysmëvjetori i dytë fillon nesër

Gjysmëvjetori i dytë i vitit shkollor 2016/2017 në të gjitha shkollat e Kosovës do të fillojë nesër, ka bërë të ditur Ministria e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë përmes një komunikate për media.

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ditë më parë e ka shtyrë fillimin e mësimit për shkak të motit të lig dhe temperaturave të ulëta, si dhe epidemisë së Gripit AH3V.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles