-0.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img

Gratë e AAK-së kërkojnë lirimin e Haradinajt

Aleanca e Gruas së Kosovës e prirë nga kryetarja Magbule Shkodra së bashku me nëna, motra, bija nga mbarë Kosova, sot në shenjë solidarizimi dhe në kërkim të lirimit të plotë të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj vendosën kurora lulesh në varrezat e dëshmorëve në Gllogjan.

Ato nderuan dëshmoret duke rikujtuar se në ato varreza prehen ata që sakrifikuan jetën e tyre për lirinë e Kosovës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,117FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles