0.2 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Gresa s’i mban dot lotët kur dëgjon “Je e vetmja dashuri”

Në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova sot u lëshua kënga e Getinjos dhe Anës “Je e vetmja dashuri”.

Me ta dëgjuar këtë këngë, Gresa nisi të qante.

Ajo nuk i mbante dot lotët pasi një javë më parë doli Ana dhe mbrëmë Getinjo la lojën në gjysmë duke dalë me vetëdëshirë.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme./Prishtinapress/

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img