20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Gruevski: Vota e dhënë për koalicionet e vogla është votë për Zaevin dhe LSDM-në

Këto janë zgjedhje në të cilat qytetarët kanë dy alternativa – LSDM-në dhe koalicionin me politikat e tyre destruktive, marrëveshjet me struktura të ndryshme kriminale-zbuluese, tregti me interesat shtetëror dhe nacional dhe dhënie e premtimeve joreale qytetarëve. Keni edhe alternativën tjetër, e ajo është VMRO-DPMNE dhe koalicioni “Për Maqedoni më të mirë” – me tërë atë që bëmë dhe që do të bëjmë, i porositi lideri i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski banorët e Veljusës së Strumicës.

Ish-kryeministri maqedonas tha se me program të menduar mirë dhe real u del përballë kërkesave më prioritare të qytetarpëve dhe se VMRO-DPMNE është parti e cila çdoherë përmbushë edhe më shumë se premtimket.
Për partitë e vogla dhe koalicionet e vogla tha se janë bërë me dedikim nga Zoran Zaev, siç tha, skenaristi i njëjtë që na bën këtë gjatë këtyre dy viteve e gjysmë”./MIA

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles