10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Hadërgjonaj dhe Vojvoda i mungojnë sot Kosovës ndaj Izraelit

Kosova do të jetë pa mbrojtësit Florent Hadërgjonaj dhe Mërgim Vojvodën, për ndeshjen e sotme ndaj Izraelit, ndonëse morën ftesa.

Kjo për shkak se Vojvoda luajti dje me Torinon, teksa Hadërgjonaj ishte në bankën rezervë te Alanyspori.

UEFA në listën që ka publikuar të ekipit të Kosovës, në mbrojtje do të jetë Fidan Aliti, Lirim Kastrati, Ilir Krasniqi, Lumbardh Dellova dhe Kreshnik Hajrizi.

Përndryshe, Kosova do të ballafaqohet me Izraelin sot në “Fadil Vokrri”, duke filluar nga ora 20:45. /Klankosova.tv.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img