17.7 C
Pristina
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Haki Abazi i ashpër me deputetët e pozitës: Ka Radojçiq, ka edhe koordinim

Deputeti Haki Abazi, ka thënë se krejt çka qeveria  dhe deputetët e pozitës po bëjnë, është heqja e vëmendjes nga skandali i përgjimeve, ku kryetarja e grupit parlamentar të VV-së Mimoza Kusari Lila koordinohet me Milan Radojçiqin e Listës serbe, shkruan GazetaDemos.

“ Kisha dashtë me thanë fillim t’mabrë, pop o del që partia në pozitë po flret për Lojërat Mesdhetare që kanë me u mbajtë në 2030-ën, tregon që krejt çkja është tu dashtë me ba është që me humb vemendjen prej Radsojçiqit. Ka kësi po ka edhe qësi, ka edhe Radojçiq ka edhe koordinim me ata shokët e juaj që erdhën këtuedhe s’guxojnë me bë zë asnjë. Që vijnë imarrin paret e taksapaguesve të Kosovës, ju paguani rrymën si këta të tjerët që kanë qenë në pushtet edhe s’guxoni me bë zë”, ka thënë deputeti Haki Abazi, në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës./GazetaDemos/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img