21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Hamburgu shpreson te Mavraj, mbrojtësi i Kombëtares “fundos” ekipin

Edhe pse tranferimi i mbrojtësit të Kombëtares Mërgim Mavraj u bë me shumë bujë nga Këlni te Hamburgu, me shpresën se ky i fundit do t’i jepte një dorë ekipit për të dalë nga situata e vështirë, nuk ka ndodhur kështu.

Mavraj në takimin e fundit ndaj Ingolstad ka nisur si titullar, skuadra e tij ka humbur me rezultatin 3-1. Ky ishte takimi i vlefshëm për javën e 18 të kampionatit, i cili ka qenë një dështim për Mavrajn dhe Hamburgun.

Kujtojmë, që Hamburgu aktualisht pozicionohet në vendin e parafundit në tabelën e klasifikimit me vetëm 13 pikë të grumbulluara. Mavraj nuk po kryen detyrën siç duhet ose më saktë siç pritej

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles