3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Haradinaj e Limaj thërrasin konferencë për demarkacionin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj kanë thirr një konferencë për media sot në ora 12.
Konferenca që do të mbahet në selinë e AAK-së, ka për temë qëndrimin e këtyre dy partive rreth ratifikimit të demarkacionit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles