30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

“Haxhi Krasniqi dëshiron ta bëjë këtë për Kosovën, pastaj edhe nëse vdes nuk i mbet merak”

Miku i afërt i Haxhi Krasniqit, Bekimi, në dokumentarin e bërë rreth jetës së boksierit junikas nga Klan Kosova, ka zbuluar dëshirën e madhe të kosovarit.
“Dua ta fitoj titullin e botës, dhe atë ta dërgoj në Kosovës, dhe nëse pastaj vdes mbas pesë minutave, asgjë nuk më mbet merak” zbulon Bekimi dëshirën e madhe të Haxhi Krasniqit./prishtinapress.eu/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles