3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve (Foto)

Në Nyon të Zvicrës është duke u hedhur shorti i play-offit të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës.
Kundërshtaret e parë në Ligën e Kampionëve:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles