3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Hillary arrin në Shtëpinë e Bardhë

Ish kandidatja e Partisë Demokratike Hillary Clinton ka arritur në Shtëpinë e Bardhë në inaugurimin e presidentit Donald Trump.

Hillary në inaugurim erdhi në përcjellje të burri të saj, ish-presidentit Bill Clinton.

Është tradicionale në SHBA që ish-presidentët të marrin pjesë në inaugurimin e ri.

Gjithashtu në inaugurimin e Trump përveç Barack Obamas që e ka pritur në Shtëpinë e Bardhë do të jetë edhe Clinton, Bush dhe Carter.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles