0.2 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Horoskopi për datën 21 shtator 2022

Dashi

Po shikoni aspekte të jetës suaj që nuk kanë ecur mirë. Një mënyrë për të zbuluar se si, ku dhe pse gjërat filluan të shkojnë keq do të jetë të rifilloni hapat tuaj. Njerëz të tjerë do të mendojnë se kanë përgjigje, por ata nuk i dinë të gjitha. Do të bënit më mirë ta bëni këtë vetë.

Demi

Inkurajimi i partnerit ose një miku të ngushtë do t’ju ndihmojë të jeni pozitivë dhe të fortë. Ata kanë besim në përmbushjen e qëllimeve të caktuara dhe ju duhet të besoni tek vetja juaj. Nëse po mendoni të udhëtoni jashtë shtetit, kontrolloni nëse pasaporta juaj është e vlefshme.

Binjakët

Përgjigjjuni mesazheve dhe emaileve. Dikush pret të dëgjojë nga ju. Merrni një kopje të një formulari aplikimi përpara se ta plotësoni, pasi mund të duhen ta lexoni me shumë kujdes. Dikush po ju këshillon në mënyrën e gabuar dhe marrja e një vendimi të menjëhershëm do ju duket paksa e padrejtë.

Gaforrja

Një mik apo fqinj që ka qenë kundër, nuk do të jetë ndryshe sot. Shmangni këdo, humori i të cilit ju ka mërzitur pasi nuk ka gjasa të ndryshojë. Nuk keni bërë asgjë për t’i provokuar, por nëse duan një debat do të gjejnë një arsye.

Luani

Po shqyrtohet nisja e një projekti në grup. Sigurohuni që të caktoni një datë ose asgjë nuk do të dalë nga këto bisedime në dritë. Diskutimet që dëgjoni do t’ju frymëzojnë të interesoheni për një temë për të cilën deri tani dini shumë pak. Shfrytëzojeni këtë mundësi për të zbuluar më shumë.

Virgjëresha

Keni humbur një mundësi të mirë. Ky është një gabim që nuk dëshironi ta përsërisni më. Nuk do të hezitoni shumë herën tjetër kur të bëhet një ofertë e ngjashme. Mbajtja e kontaktit me miqtë që janë në harmoni me atë që po ndodh në komunitetin tuaj është një mënyrë për të qenë të vetëdijshëm për mundësitë e reja.

Peshorja

Do të ketë ankesa të forta nga miqtë se keni humbur një ngjarje, por keni gjëra të tjera në mendjen tuaj. Dikush në familje ka nevojë për ju. Nëse jeni duke kërkuar për një vend të ri për të jetuar, ajo që dukej si një pengesë në fillim të muajit tani nuk do të jetë më.

Akrepi

Kërkoni ndihmën e një miku që di t’i kryejë gjërat, nëse doni t’i ktheni idetë në realitet. Disa ëndrra nuk janë jashtë mundësive tuaja. Ju po pyesni veten për t`u tërhequr nga një angazhim i bërë në të kaluarën, por do të jetë e ndërlikuar të dalësh nga kjo.

Shigjetari

Shmangni përfshirjen në çdo lloj debati. Tërhiquni në një mosmarrëveshje të vogël në shtëpi. Do të gjeni një mënyrë më të mirë për të provuar se keni të drejtë. Nëse ndjeni tension ose mosmarrëveshje në vendin e punës, largohuni.

Bricjapi

Refuzoni të dëgjoni dikë që është pompoz. Nëse dëshironi të kundërshtoni propozimet e tyre, dëgjojeni zërin tuaj. Nëse thoni se do të bëni diçka, bëjeni. Tregoni se jeni të përgjegjshëm dhe të besueshëm. Do të jetë në dorën tuaj për të kryer disa detyra të rëndësishme.

Ujori

Një çështje ligjore do të bëjë një kthesë befasuese. Planet e ngecura tani mund të vihen në veprim. Angazhimet e jashtme ka të ngjarë të prishin marrëveshjet e brendshme. Mund të mos ju duhet të përshtateni me ndodhitë e papritura dhe familja juaj do ta kuptojë. Ju mund t’u premtoni se do t’i kompensoni një herë tjetër.

Peshqit

Shikoni çfarë thoni kur jeni në shoqërinë e një miku apo të dashurit që nuk është në humor të mirë. Sillni ekuilibër dhe harmoni në një atmosferë të tensionuar. Një ofertë e papritur nuk do të ketë asnjë kuptim dhe ju do ta refuzoni menjëherë/Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img