-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Hoti siguron shërbyesit publik se pagat nuk do t’ju ulen (VIDEO)

Ministri i Financave, Avdullah Hoti ka mbajtur një konferencë në lidhje me ligjin e ri të pagave për sektorin publik.

Ai i ka siguruar të gjithë shërbyesit publik, si policinë, mësimdhënësit, mjekët, zjarrfikësit dhe të tjerët se pagat e tyre nuk do të ulen.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles