28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Hoxhaj: SHBA mbetet aleati i Kosovës

Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj e ka uruar presidentin e ri të SHBA-së, Donald Trump. Hoxhaj në një postim në Twitter ka thënë se Shtetet e Bashkuara do të mbesin aleat i rëndësishëm i Kosovës.
Ky është postimi i plotë i Hoxhajt:

“Urime, Donald Trump! Shtetet e Bashkuara janë aleati me i rëndësishëm i Kosovës dhe ne synojmë të vazhdojmë partneritetin tonë unik”, ka shkruar Hoxhaj në Twiter.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles