16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Hysaj në Inter?

Gjigantët Evropianë pas Elseid Hysajt?

Menaxheri i Elseid Hysajt, Mario Xhufredi, ka folur për të ardhmen e mesfushorit të Kombëtares, i cili bëri të ditur se te Interi e pëlqejnë lojtarin, raporton “Radio KissKiss”.
“Tek Interi e pëlqejnë shumë Hysajn. Në të kaluarën kam folur me drejtorin sportiv Piero Ausilio, i cili më konfirmoi interesin e madh që ai dhe klubi ku bën pjesë kanë për djaloshin 22-vjeçar. Megjithatë, e gjitha kjo mbetet në kuadrin e bisedave miqësore me njëri-tjetrin”, ishin fjalët e Xhufredit.
Sipas mediave angleze, për Hysajn interesohet edhe skuadra e Manchester Cityt.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles