34.2 C
Pristina
Tuesday, July 27, 2021

Buy now

spot_img

I 4-ti: Sulmuesi i Cityt pranon të luajë për Kosovën (Foto)

Vjen edhe i katërti dhe është Sinan Bytyqi, lojtari i Manchester Cityt dhe Austrisë, do të vesh fanellën e Kosovës 
Lajmi konfirmohet nga Bajram Shala, zyrtar i Federatës së Futbollit të Kosovës, që e ka bërë të ditur lajmin përmes Facebookut.

Bytyqi është prej vitesh pjesë e Cityt, dhe momentalisht po stërvitet me skuadrën e parë bashkë me Bersant Celinën, raporton Gazeta Olle.

Deri tani ka luajtur më të gjitha grupmoshat e reja të Austrisë. Ai është mesfushor me tipare sulmuese.

13989479_10210137296775076_1034092339_n

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles