32.7 C
Pristina
Saturday, July 31, 2021

Buy now

spot_img

I bën të gjithë të kthejnë kokën në plazh (Foto)

Jemma Lucy është e njohur për trupin e saj plot tatuazhe dhe për format e bujshme.
Prandaj, 28-vjeçarja ka tërhequr vëmendje duke vënë në pah fizikun e saj gjatë pushimeve në Ibiza.
Ish-ylli i MTV ka pozuar me bikini në plazh duke i bërë pushuesit që të kthejnë kokën.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,877FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles