30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

I vjedhin 250 euro dhe 390 franga midis Prishtinës

Një personi i është vjedhur çanta e krahut me 250 euro dhe 390 franga në të.
Policia bën të ditur se brenda ka pasur edhe disa dokumente personale dhe çelësat e veturës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.
Sipas raportit policor, rasti është duke u hetuar.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles