28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Ilir Meta nderon ish-komandantin e UÇK-së Ramush Haradinaj (Foto/Video)

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ishte i pranishëm në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim ku edhe mbajti një fjalim përshëndetës.

Por një moment i veçantë që është kapur nga kamerat, është momenti i takimit të Haradinaj me kreun e LSI Ilir Meta. Ky i fundit, ka shprehur respektin dhe mirënjohjen për Haradinaj duke e  përshëndetur dhe nderuar ish-komandantin legjendar të UÇK-së.
Sakaq, gjatë fjalës së tij Haradinaj vlerësoi progresin e bërë nga LSI gjatë këtyre viteve, duke e cilësuar si një hap përpara dhe shpresë të të gjithë shqiptarëve kudo ku ndodhen.

Ramush Haradinaj takohet me Ilir Meten by gazetaexpress-shqiperi

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles