20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Imami Maliqi publikon foto me priftërinjë katolik: Kemi Bajram e Pashkë, por shqiptarinë e kemi bashkë

Imami Labinot Maliqi ka pubikuar disa foto në rrjetin social ‘Facebook’, së bashku me Mikel Sopin, prift katolik, Femi Cakollin, kryetar i Kishës Potestante dhe Jeton Thaqin, prift katolik.

Imami Maliqi, ka thënë se mund të kemi festa të ndryshme por se shqiptarinë e kemi bashkë.

‘’ Vërtetë ne kemi Bajram e Pashkë, por shqiptarinë e kemi bashkë’’, ka shkruar Maliqi.

Sot katoliket festojnë Pashkët.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img