11.6 C
Pristina
Monday, March 20, 2023

Buy now

spot_img

Incident zjarri në fshatin Pastasel të Rahovecit

Një person ka raportuar në polici se në fshatin Pastasel të Rahovecit, në rrethana të panjohura, nga zjarri i janë djegur 200 ballë kashtë-tërshërë.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë shuar zjarrin.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti nën hetime.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img