32.7 C
Pristina
Saturday, July 31, 2021

Buy now

spot_img

Insituti i Mjekësisë Ligjore: Vdekja e Makollit, jo e dhunshme

Ekipi i Institutit të Mjekësisë Ligjore po e vazhdon punën për të dalë me raportin për rrethanat e vdekjes së Naser Makollit në burgun e Lipjanit.

Pas ekzaminimit fillestar, KTV-ja mëson se mjeko-ligjorët kanë ardhur në përfundim se vdekja e të burgosurit nuk ishte e dhunshme.

Ekipi i Institutit që po merret me këtë rast përbëhet nga Musa Gashi, Ditor Haliti dhe Vesa Kotorri.

Rezultatet finale të këtij instituti mund të marrin edhe së paku 2 javë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,877FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles