17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Instagram me tri veçori të reja (Foto)

Instagram është duke shtuar tri veçori të reja në Storjet, në atë çfarë po quhet përditësimi më i madh në Storjet prej lansimit të tyre.

Duke filluar nga sot, kompania do t’i lejojë përdoruesit të shtojnë linçe URL në storjet e tyre, në të cilat shikuesit mund të navigojnë për në to pa e braktisur Instagramin.
Një tjetër veçori është edhe mundësia që përdoruesit të përmendin dikë me “@” në storjen e dikujt – dhe do të shtohet aftësia për të shtuar një Boomerang në storjet tuaja pa pasur nevojë që të shkoni dhe ta krijoni një në aplikacionin e ndarë të Boomerang, transmeton Gazeta Express.
Këto veçori lansohen sot.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles