20.7 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Interi shokon Juventusin për Marco Verratin

Siç raportojnë mediat italine, “La Repubblica” dhe “Gazzeta Dello Sport”, Inter ka bërë një ofertë zyrtare prej 78 mln eurosh ekipit të Paris SG për të lënë të lirë fantazistin italian duke ia rrëmbyer Juventusit sulmuesina italian qe po kerkohet me ngulm nga bardhezinjtë e Alegrit.

Duket se më ardhjen e pronarëve të rinj dhe sponsorat e afruar së fundmi, klubi zikaltër nuk e ka më të vështirë për shpenzuar shuma të mëdha parash në merkato.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles