0.2 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Intervistohet i dyshuari në Prishtinë për keqtrajtim apo braktisje të fëmijës

Policia e Kosovës njofton se ka intervistuar një person të dyshuar për keqtrajtim apo braktisje të fëmijës në Prishtinë.

Viktima me vendim të prokurorit dhe rekomandim të Qendrës për Punë Sociale është dërguar në strehimore.

I dyshuari është intervistuar dhe është liruar në procedurë të rregullt.

“KEQTRAJTIM APO BRAKTISJE E FËMIJËS/Prishtinë 18.01.2023 – 16:00. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës mashkull kosovar. Viktima me vendim të prokurorit dhe rekomandim të QPS-së është dërguar në strehimore. I dyshuari është intervistuar dhe është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img