17.7 C
Pristina
Wednesday, May 25, 2022

Buy now

spot_img

Ish e dashura e Gold Ag martohet sot

Një çift i njohur i jepë sot fund beqarisë, duke u kurorëzuar me martesë.
Fjala është për këngëtarët Mark Marku dhe Nora Muqaj, të cilët sot të mbajnë ceremoninë e dasmës, shkruan “Magazina.al”
Këngëtarët e njohur muaj më parë janë bërë prindë për herë të parë, ndërsa sot bashkë me martesën do ta pagëzojnë edhe djalin e tyre Gegën.
Dihet, se Nora kohë më parë ka qenë në lidhje me reperin Gold Ag me të cilin kishin sjellur edhe këngë bashkë, por që lidhja nuk zgjati shumë.
mark_1478343006-9149465

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles