25 C
Pristina
Thursday, August 11, 2022

Buy now

spot_img

Ish-ministri kosovar me pushime në Spanjë së bashku me Bashkim Osmanin e ‘Felix-it’

Ish-ministri i Kulturës dhe politikani kosovar që tashmë s’është aktiv, Astrit Haraqija, ka publikuar fotografi teksa shihet me një prej vëllezërve Osmani, Bashkimin duke shijuar pushimet në Majorka të Spanjës.

Vëllezërit Osmani kohëve të fundit kanë qenë cak i organeve ndërkombëtare të rendit dhe drejtësisë, si të dyshuar për përfshirje në trafik droge e parregullsi të tjera, ku edhe kanë përfunduar të arrestuar.

Megjithatë ditë më parë është liruar Bashkim Osmani, me të cilin edhe është fotografuar Haraqija.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,430FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles