28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Sali Riza Gërqina dhe Ludvig Prenqi “Dallëndyshet” e vitit

Sali Riza Gërqina dhe Ludvig Prenqi janë fituesit e edicionit të 66-të të Kërcimeve nga Ura e Fshejtë.

Të dy fituesit ndanë pozitën e parë në stilin Dallëndyshe me nga 59.5 pikë.
Në pozitën e tretë u pozicioni Shkëlzen Goqi me 58.5 pikë.
Në stilin Këmbë fituan Alfred Prenqi dhe Arlind Shala me nga 60 pikë, ndërsa i treti ishte Teki Miftari.
Në garën në të cilën morën pjesë 10 kërcyes në stilin Dallëndyshe dhe 12 Këmbë, pat një numër të konsiderueshëm të shikuesve.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles