28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Ja kush po i mungon Milotit nga grupi Etnon (Foto)

Reperi i njohur i grupit Etnon, Milot Hasangjekaj në këto ditë të ftohta po ndjen mall për diçka.

Ai përmes rrjetit social Instagram kujton ditët verore,transmeton Gazeta Express.

Miloti në fogotafi shihet së bashku me bashkëshorten dhe djalin e tij.

‘Na ka marr malli #tbt #summer #family’, ka shkruar Miloti./Gazeta Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles