22.7 C
Pristina
Wednesday, July 28, 2021

Buy now

spot_img

Ja prezantueset më seksi shqiptare (Foto)

Të jesh pjesë e televizionit nuk është aq e thjeshtë sa duket, padyshim duhet të jesh e bukur dhe të posedoshë linja perfekte trupore.
Ato përveç se janë të bukura kanë edhe aftësi për të prezantuar emisione të ndryshme televizive dhe padyshim se ato lirisht mund të cilësohen si prezantueset më seksi shqiptare, shkruan Teleskopi.

Luana Vjollca

luana 1

Elita Rudi

luana 2

Liberta Spahiu

luana 3

Marina Vjollca

luana 4

Ilda Bejleri

luana 5

Genta Cana

luana 6

Fjolla Bislimi

luana 7

Albana Osmani

luana 8

Blerona Zeqiri

luana 9

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles