26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Ja sa mund të dënoheni me burg nëse përdorni emër të rrejshëm në internet (Video)

E keni ditur se nëse përdorni emër të rrejshëm në internet do të dënoheni deri në 20 vite burg?
Kjo është e vërtetë. Mirëpo, jo vetëm këtë veprim ilegal shumica e njerëzve janë duke e bërë momentalisht në internet, shkruan lajmi.net
Shikojeni videon e mëposhtme dhe mësoni se çfarë po bëni gabim.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles