16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Ja si do të jetë moti natën e ndërrimit të viteve

Në kuadër të ditës së fundit të vitit të gjithë janë të interesuar të dinë sesi do të jetë moti.

Metereologët parashikojnë që temperaturat në të gjithë vendin do të jenë nën 0, por nuk do të ketë reshje shiu.
Sipas “Meteoalb”, java tjetër do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të cilat në veri dhe verilindje do të shoqërohen me reshje të pakta dëbore.
Që nga dita e mërkurë dhe deri në fund të vitit duke përfshirë edhe natën e Vitit të Ri do të jemi në ndikimin e motit të kthjellet por të ftohtë.
I ftohti siberian pritet të vijë nga e mërkura. Në të gjithë vendin temperatura do të jetë zero dhe nën zero gradë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles