7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Ja si luan teni Kim Kardashian (Foto)

Nuk kishte vetëm pushim dhe relaks për yllin Kim Kardashian në Meksikë.
Në disa fotografi të publikuara nga Daily Mail, ylli superseksi, është parë duke luajtur tenis, në Casa Aramara, në Meksikë, ku po vazhdon t’i shijojë pushimet me shoqet e saj, transmeton KosovaPress.
Ajo kishte veshur bikini, ngjashëm si ngjyra e trupit, në të cilat kishte shfaqur linjat mahnitëse trupore.

Ajo ishte parë duke luajtur tenis me shoqen e saj 25 vjeçare, Jasmine Sanders.

378D89A900000578-3757005-image-a-150_1472066341204378D89AD00000578-3757005-Looking_ace_The_KUWTK_star_held_her_own_on_the_court-a-152_1472066769858378D89B100000578-3757005-image-a-104_1472065008500378D89B500000578-3757005-Serious_business_Kim_handed_her_sunglasses_to_another_pal_as_she-m-143_1472066166425378D89B900000578-3757005-Tropical_twosome_The_duo_made_use_of_a_tennis_court_in_their_lux-m-155_1472066853603378D89BD00000578-3757005-image-m-120_1472065247293378D898500000578-3757005-image-a-101_1472065008319378D898900000578-3757005-image-a-103_1472065008466378D899500000578-3757005-image-a-102_1472065008329378D899900000578-3757005-image-m-109_1472065085030

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles