-3.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img

Januzaj largohet nga Unitedi

Manchester Unitedi ka njoftuar se Adnan Januzaj ka kaluar te Sunderlandi.
Por, ky transferim është vetëm në formë të huazimit deri në fund të sezonit.
Më pas transferimi është konfirmuar edhe nga trajneri i ‘Maceve të Zeza’, David Moyes. Me këtë rast Moyes ka njoftuar se Januzaj do të jetë pjesë e skuadrës së tij në ndeshjen hapëse ndaj Manchester Cityt.
Për mesfushorin shqiptar kanë shfaqur interesim edhe disa skuadra italiane dhe gjermane, por ai vendosi të qëndrojë në futbollin anglez.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,117FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles