-6.1 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Januzaj te Kosova, flet Fadil Vokrri

Fadil Vokrri ka mirëpritur ardhjen e Milot Rashicës, Alban Mehës dhe Herolind Shalës tek Kosova.
Ai ka lavdëruar Rashicën. “Ai ka qenë dhe është në projektin tonë. Është lojtar me të ardhme të ndritur, i cili do të qoj përpara projektet tona”, tha Vokrri për Gazeta Olle.
I pyetur për yjet e Zvicrës dhe konkretisht Adnan Januzajn, numri një i futbollit tonë nuk dëshiron të përmendë emra.

“Jemi në kontakte të vazhdueshme me të gjithë dhe brenda dy ditësh do të dihet gjithçka”, shtoi ai. Vokrri sot qëndroi në Tiranë, ku ishte ftuar nga kandidati për president të UEFA-s, Michael Van Praag.
I pyetur nëse ka biseduar me Armand Dukën për Rashicën dhe të tjetër, ai mohoi një gjë të tillë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles